Çiçek Sepeti Ürün Entegrasyonu

Bilindiği üzere çiçek sepeti dünyanın en güvenilir ve en çok alışveriş yapılan online sitelerinden biridir. Aradığınız her türlü hediyelik eşya, çiçek ve daha pek çok hediyeyi bulabileceğiniz çiçek sepeti e-ticaret ile kazanç elde etmek isteyen herkesin çok fazla araştırdığı konulardan biridir. E-ticaret gelir kapısı için çiçek sepeti doğru bir adres denebilir.  Pazaryerleri e-ticaret ile ürün satışı yapan kişiler için oldukça avantajlı bir yerdir. Çünkü bu pazaryerlerinin belli bir oturmuş müşteri kitlesi bulunur, hal böyle olunca da bu kitleye ürün satmak kolaylaşır.

Çiçek sepetinde bir ürün satmak için ve en fazla hangi ürün daha çok kazanç getirir diye düşünüyorsanız ürünlere göz atmanız faydalı olur. Bunun yanında müşterilerin en çok talep ettiği ürünleri bulup çiçek sepetinde olmayan ürünleri müşterilerinize sunabilirsiniz. Burada olmayan ürünleri belirleyip satışınızı daha fazla arttırabilir ve böylelikle de gelir elde edebilirsiniz. Çiçek sepeti ürün entegrasyonu yapmak ise son derece kolaydır.  

 

Son zamanlarda çiçek sepeti entegrasyon aşamaları pek çok kişi tarafından merak edilir. Türkiye’nin en çok alışveriş yapılan online sitelerinden biri olan çiçek sepeti 2006 senesinden bu yana müşterilerine hizmet veren bir pazar yeridir. Çiçek sepetinde hediyelik ürünler, gurme ürünler ve daha pek çok hediyelik eşya bulabileceğiniz bir Pazar yeri olarak bilinir. Bunun yanında takı ve saat, ev ve yaşam, anne, baba ürünleri, süpermarket gibi ürünlerin satışının yapıldığı bir yerdir.

Çiçek Sepetinde Mağaza Açmanın Avantajları Nelerdir?

Çiçek sepetinde mağaza açmanın avantajlarından bahsederken sizlerde ileride mağaza açmak için bununla ilgili kararınızı verebilirsiniz. Çiçek sepetinde mağaza açacak olan müşterilerin aslında  pek çok avantajı bulunur. Avantajlarını aşağıdaki gibi sıralanabilir;

  • Hazır Müşteri Kitlesine Ulaşma İmkanı Vardır: Çiçek sepetinde mağaza açmanız sizlere ürününüzü müşterilerinize satarken sağladığı avantajdan bahsetmek gerekirse, pazaryerinin oturmuş bir müşteri kitlesi olduğu için bu müşteriler çiçek sepetinde geçireceği zamanı sizin mağazanızda da geçirmiş olur. Bu durum oldukça avantajlıdır. Aynı zamanda bir ürün üzerinde yaptığınız kampanyalardan müşterileriniz anında haberdar olacak ve bu kampanyalardan yararlanmak ister.
  • Rakip Analizini Kolay Bir Şekilde Yapabilirsiniz: Pazaryerlerinin müşterilere sunmuş olduğu en büyük avantajlardan biride rakip analizlerinin çok kolay bir şekilde yapılmasıdır.  Çiçek sepetinde farklı mağazaların yapmış olduğu indirim veya kampanyaları görüp bunları takip edebilir ve bunların analizlerini yapabilirsiniz.
  • Marka Bilinirliğinizi Arttırmak Çok Daha Kolay: Çiçek sepetinden alışveriş yapan pek çok müşteri kitlesi mevcuttur. Sizlerde pazaryerine ürünlerinizi sunarak çok kolay bir şekilde satışlarını gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda Pazar yerindeki müşterilere çok kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Pazar yerlerini reklam aracı olarak kullanmak da bu konuda oldukça iyi bir avantaj sağlar.

Çiçek Sepetinde Mağaza Nasıl Açılır?

Çiçek sepetinde mağaza açarak siz de ürünlerinizi müşterileriniz ile buluşturabilir ve önemli kazanç gelirleri elde edebilirsiniz. Türkiye’nin en büyük ve en güvenilir mağazalarından biri olan çiçek sepeti pek çok ürünü ve hediyelik eşyayı müşterileri ile buluşturur.  Siz de çiçek sepetinde mağaza açmak istiyorsanız öncelikle vergi mükellefi olmak zorundasınız. Çünkü satış yapacağınız ürünler için muhakkak fatura kesmeniz gerekir. Bundan dolayı yapmanız gereken ilk şey şirket açmak olacaktır. Anonim şirketi, şahıs şirketi ya da limited şirketlerinden birini seçerek açabilirsiniz.  Aynı zamanda vergi muafiyetinden de yararlanabilirsiniz. Değişen %2 veya %4 oranında gelir vergisi ödeyebilirsiniz.

/* */
Çerez Kullanımı