Giriş Yap
0

DROPSHIPPING www.yenistoksuz.com ADRESİNDE BAŞLAMISTIR.

Dropshipping (stoksuz satış hizmeti) diğer grup şirketimiz altında faaliyet gösteren yenistoksuz.com adresi üzerinden yürütmekteyiz. XML  olarak yenitoptanci.com xml adreslerini kullanabilirsiniz. Yenistoksuz.com, yenitoptanci.com un kopyalanmış halidir bütün ürün ve içerikler birebir aynıdır. 

 

Stok Tutmak Zorunda Değilsiniz

 

Dropshipping sisteminde depo tutmaya, personel çalıştırmaya, raf düzenlemeye gerek yoktur, yenitoptanci.com stoğu aynı zamanda sizin stoğunuz olur. Ürünler satılmış, satılmamış stres ve riskine girmezseniz.

 

Dropshipping Operasyonu Sipariş Başı 1 TL hizmet bedeli alıyoruz.

 

Dropshipping bayilerimizden stok tutma, tedarik etme, paketleme, gönderme tamamen tarafımızdan yapılmaktadır. Buna istinaden 1 TL ücret ödemesi alıyoruz.

 

Aynı Gün Kargo

 

E-ticaretin olmazsa olmazı olan aynı gün kargo ile siparişlerinizi kat ve kat artırabilirsiniz. Siparişlerinizi kendi ARAS ve MNG Kargo anlaşmamızla uygun fiyata gönderiyoruz.

 

Ücretsiz XML - Sermayesiz Eticaret

 

Dropshipping yapabilmek için herhangi bir ön ödeme veya giriş ücreti almıyoruz, XML'i yükledikten sonra anında satışa başlayabilirsiniz. Siz sadece ürünlerin satışına çalışma yapmış olursunuz.

 

 

 

 

 

 

STOKSUZ SATIŞ SİSTEMİ NASIL ÇALIŞIYOR?

 

 

İlk olarak Yenitoptanci.com'a ait XML'i e-ticaret sitenize, pazaryeri dükkanlarınıza yüklüyorsunuz.

 

Herhangi bir sözleşme ve ön ödeme yapmak zorunda değilsiniz.

 

Sipariş geldiğinde yenistoksuz.com ‘u açıp bayi girişi yapıyorsunuz.

 

Sipariş içerisindeki ürünleri aratıp bulduktan sonra sepete ekliyorsunuz ve Satın Al butonuna tıklıyorsunuz.

 

Sipariş formunun ilk bölümünde teslimat bilgilerine müşterinize ait Ad, Soyad, Telefon, Adres bilgileriniz giriş yapıyorsunuz.

 

Hemen alt kısımda da Bayi olarak sisteme kayıtlı olan cari unvan, vergi numarası ve dairesi, fatura adresi ve e-mail adresi gibi kısımları yazıyorsunuz.

 

Hemen alt kısımda kargonun alıcı öder (DROP ARAS veya MNG UA) , satıcı öder (DROP ARAS veya MNG PO) seçeneklerinden birini seçiyorsunuz.

 

Satıcı öder siparişlerde desi miktarı ve ürün sayısı fark etmeksizin MNG Kargoda 9+1 TL, ARAS Kargoda 10+1 TL kargo ücreti alınmaktadır. Gönderimler ARAS KARGO ile yapılmaktadır.

 

Pazaryerlerinden gelen siparişler için SC,GGK, 7XX, 621,N11, Trendyol kodunu boşluğa giriyoruz.

 

Daha sonra müşteriye kesmiş olduğumuz faturayı veya pazaryerlerinden almış olduğumuz formları JPG formatında siteye yüklüyoruz. Bayiler kesinlikle fatura kesip kargo veya mail yoluyla müşterilerine göndermekle yükümlüdür, yenistoksuz.com sisteme yüklediğiniz belgeleri çıktı alıp müşteriye ürünle beraber göndermektedir.

 

Daha sonra kredi kartı ile siparişimizi ödüyorsunuz ve onaylıyoruz. Pazaryerlerinden verilmiş bir sipariş ise kendi panelinizden otomatikmen sipariş düşüyor.