İkas Entegrasyon ile XML Toplu Ürün Yükleme Nasıl Yapılır?

 

İkas entegrasyon sistemi ile toplu ürün yüklemexml ile toplu ürün yükleme işleminizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

 

İkas ile yenitoptanci.com'dan aldığınız xml ürün dosyasını rahatlıkla sisteme yükleyebiliriniz.

 

İkas aracılığıyla xml toplu ürün yükleme işlemini yapmak için yenitoptanci.com'dan almış olduğunuz XML dosyasını doğrudan İkas'a yükleyebilir ve pazaryerlerinde listeleyebilirsiniz.

 

İkas entegrasyon sistemine yükediğiniz yenitoptanci.com xml ürün dosyasındaki ürünleri pazaryerlerinde satışa sunabilirsiniz.

 

İkas entegrasyon programı kullanıyorsanız İkas ile n11 xml ile ürün yükleme, İkas ile gittigidiyor xml ile ürün yükleme, İkas ile hepsiburada xml ile ürün yükleme, İkas ile epttavm xml ile ürün yükleme, İkas ile amazon xml ile ürün yükleme gibi işlemleri ayrı ayrı yapmazsınız. İkas entegrasyon sistemine yükleyeceğiniz yenitoptanci.com xml ürün dosyasını ikasa yükleyin ve tüm pazaryerlerlerine tek panelde satışa sunun. 

 

İkas ile xml ürün yükleme işlemi hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız, xml ile toplu ürün aktarma işleminin detayları için İkas ile iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Stockmount ile xml ürün yükleme işleminin sonraki adımı sisteme entegre edilen xml ürün dosyası için hedef sanal pazaryerine göre kategori eşleştirilmesi yapıllmasıdır.

 

Xml ürün entegrasyonunun son adımı ise ürün listeleme koşullarının belirlenme işlemidir.

 

Bu aşamalardan snra xml ürün entegrasyon işlemi otomatik olarak başlar.

 

Yenitoptanci.com Xml dosyaları 15 dakikada bir kere güncellenmektedir. Bu Xml güncellemeleri Stockmount panelinizde her gün güncellenmektedr.

 

Xml entegrasyonu ile ürün yükleme işleminde yaşadığınız sorun yaşarsanız veya yardıma ihtiyaç duyarsanız Stockmount ürün kaynakları bölümünde xml ürün entegrasyonu bilgilendirme dökümanlarından faydalanabilir ve xml ile toplu ürün yükleme konusunda yaşadığınız sorunları çözebilirsiniz.

 

Xml ile ürün entegrasyonu ve toplu ürün yükleme konusunda daha detaylı bilgi almak için Stockmount bilgilendirme dökümanlarını okuyabilir veya Stockmount ile iletişime geçebilirsiniz.

 


 

 

 

 

/* */
Çerez Kullanımı