Sentos Xml Ürün Entegrasyonu

 

Sentos entegrasyon programı kullanıyorsanız, XML ile toplu ürün yükleme işlemini rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

 

Yenitoptanci.com Xml dosyasını ve içerisindeki yüzlerce ürünü kolaylıkla yükleyebilir ve Xml ile toplu ürün yükleme işleminizi tamamlayabilirsiniz.

 

Yenitoptanci xml ürün dosyası, 15 dakikada bir kere güncellenmektedir bu sayede yüklemiş olduğunuz xml ürün dosyası sürekli güncel olarak kalır.

 

Sentos ile xml ürün entegrasyonu için Sentos paneli üzerinden XML Entegrasyonları kısmından yenitoptancı Xml dosyasının tanımlaması yapmanız gerekmektedir.

 

Sentos ile Xml yükleme işleminin Xml tanımlaması adımını tamamladıktan sonra kar marjı belirleme kısmı gelmektedir.

 

Xml ile toplu ürün yükleme işlemi ile yüklediğiniz ürünlerden ne kadar kar edeceğinizi belirleyebiirsiniz

 

Sentos xml entegrasyon sisteminde 3 adet kar marjı ekleme seçeneği bulunmaktadır;

 

1- Tüm ürünlerinize yüzde veya TL bazında kar oranı ekleyebilirsiniz. Örneğin tüm kategorilere %20 Kar marjı ekle veya tüm kategorilere 30 TL kar marjı ekle diyebilirsiniz.

 

 

2-  Fiyat aralığına göre kar marjı belirleyebilirsiniz. Örneğin; 50-100 TL fiyat aralığındaki tüm ürünlere %5 fiyat eklensin veya 10 TL eklensin uygulansın gibi…

 

 

3. Platform Bazlı Kar Marjı Eklensin seçeneği ile XML’den gelen tüm ürün Kategorileriniz için Aynı Kar Marjı Ekleyebilir veya Ayrı Ayrı Kategori Bazlı Kar Marjı Ekleyebilirsiniz.

 

 

  • XML’den gelen Tüm Kategorilerinize Aynı Kar Marjını % veya tutar olarak ekleyebilirsiniz. Örneğin; n11 mağazanızdaki tüm kategorilere %20 kar marjı eklensin veya 20 TL kar eklensin gibi…

 

 

 

Sentos xml ile toplu ürün yükleme işlemi ile ilgili destek ve sorularınızı Sentos müşteri hizmetleriyle iletişime geçebilirsiniz.

 

/* */
Çerez Kullanımı