Yenitoptanci.com Kimdir

 

Yenitoptanci.com olarak bizler 2013 yılından bu yana Türkiye’de ürün tedariği konusunda uzman ekibimizle sürekli ürün ve hizmet geliştirmesi yapıyoruz. Yenitoptanci.com kurulduğu günden bugüne her yıl satış adetlerini, cirosunu, çalışan sayısını, ürün miktarlarını arttırarak her gün büyümektedir.

 

Bünyemizde olan 4 tescilli markamız, kendi ithalatımız olan 9 farklı kategoride (hediyelik eşya, ev aksesuar, pet shop, ev gereçleri, oto aksesuar, kişisel bakım,elektronik ve vep telefonu aksesuarı vs.) 1800 ürün ile kendi depomuzdan ve stoğumuzdan siparişleri aynı gün kargo ile gönderiyoruz. Karadeniz mahallesinde 1250 m2 depomuz Eminönü Şark Han’da ve İstoç mağazamızda toplam 14 kişilik ekibimiz ile hizmet vermekteyiz.

 

Yaklaşık 200’e yakın e-ticaret sitesi, pazaryeri satış yerleri hem ürün tedariği hem de ücretsiz, şartsız koşulsuz XML desteği ile Türkiye’nin en büyük ilk 20 E-ticaret sitesine ürün tedarik ediyoruz.

 

Bunların dışında Anadolu’da faaliyet gösteren onlarca hediyelik eşya, züccaciye, ucuzluk pazarı, pet shop mağazalarına toptan ürün tedariği yapıyoruz. Aynı zamanda İstoç ve Tahtakale piyasasına da toptan ürün vermekteyiz.

 

XML güncellemesini e-ticaret ve muhasebe entegrasyonu birbirine bağlı olduğu için her 15 dakikada bir yapılmaktadır. Ortalama ürün stok miktarı 462’dir. Depoda reelde ürün miktarı ne kadar ise o kadar stok yazmaktadır. Bütün entegrasyon firmalarının ve e-tcaret alt yapı sağlayıcılarına uygun xml linkimiz bulunmaktadır. Sizler de ürünlerimizi Gittigidiyor.com, Hepsiburada.com, N11.com gibi yerlerden kolay bir şekilde satışını yapabilir, dilerseniz ürünlerin gönderimini dropshipping sistemi ile biz yapabiliriz.

Bizlere yenitoptanci.com’da yer alan numaralardan 24 saat ulaşabilirsiniz, her türlü soru ve görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

yenitoptanci kimdir