Zebramo ürün xml entegrasyonu

Zebramo Ürün Entegrasyonu

 

Genel xml linki : https://yenitoptanci.com/xml.php?c=shopphp

Ayrıntılı Bilgi için : http://blogeticaret.com/zebramo-coma-urunler-nasil-yuklenir/

XML Entegrasyonun da herhangi bir ücret ve ekstre bir evrak/belge işlemi yoktur. IP kaydına gerek yoktur. Aşağıdaki linklerden alarak kurulum yapabilirsiniz. Muhasebe ve eticaret panelinin birbirine bağlı olması sebebiyle her 15 dakikada bir xml stok sayısı güncellenir. 24 saat içerisinde 96 defa stok güncellemesi yapılmaktadır.

 

Yenitoptanci.com xml inde stok miktarları çok değişkendir dolayısıyla günde en az bir defa akşam saatlerinde xml güncellemesi yapılmalıdır.

 

Yenitoptanci.com xml inde stok miktarları garanti olması adına belirli bir miktar azaltılarak yansıtılır ve bir ürün depoda kaç adet ise o şekilde yansıtılır. Bayilerimiz bir ürünün tamamını talep etmesi durumunda ürünlerin tamamı verilmez belirli bir miktar stoklarda kalması sağlanır.

 

Yenitoptanci.com da istediğiniz şablonda xml tag leri düzenlenir ve yayınlanır. Bunun için [email protected] adresinize xml şablonunuzu atmanız yeterli olacaktır. XML de yer alan fiyatlarla alakalı bilgiler aşağıda ayrıntılı bir şekilde yazılmıştır. Yenitoptanci.com da ortalama 1200 aktif ve stoğu olan ürün sayısı değişmekte olup ortalama ürün stok miktarı 469 dur. Her türlü soru ve talepleriniz için [email protected] adresine mail atabilirsiniz.

 

 

XML Linki: https://yenitoptanci.com/xml.php?c=shopphp

/* */
Çerez Kullanımı