Yenistoksuz.com Dropshipping (Stoksuz Satış)

Yenistoksuz.com, ATASAN GLOBAL şirketine ait bir Dropshipping (stoksuz satış) operasyonudur. 2014 Yılından bu yana Türkiye'deki en kaliteli Dropshipping hizmetini vermektedir. Depomuzda Aras kargo personeli bulunmakta olup, Trendyol Express, Hepsijet, Kolay Gelsin gibi kargolar her gün alım yapmaktadır. Kendi e-ticaret sitenizden, pazaryerlerinden, Trendyol Hepsiburada gibi platformlardan, sosyal medyalardan, Dolap, Letgo gibi platformlardan satış yapabilirsiniz. Buffer markalı 1400'e yakın ürün yüksek stok adetleri ile envarterde yer almaktadır. Ürünleri ister XML ister excel ile ÜCRETSİZ olarak sisteminize yükleyebilirsiniz. Entegra, Ayensoftware, Ticimax, İdeasoft, Prapazar gibi bütün entegratörlere özel XML'ler ile ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

 

Yenistoksuz.com'da yer alan Buffer markalı 1400 ürünü ​Excel, CVS veya XML ile kendi sitenize, pazaryerine ​yükleyebilir, sipariş aldığında yenistoksuz.com üzerinden ​manuel sipariş geçerek müşterine gönderimini ​sağlayabilirsiniz.

 

Yenistoksuz.com'un aliexpress.com mağazasında  yer ​alan Buffer markalı 1400 ürünü çeşitli uygulamalar ​sayesinde kendi sitenize, pazaryerine yükleyebilir, sipariş ​aldığınızda uygulama sayesinde Aliexpress.com ​üzerinden otomatik sipariş oluşturabilirsiniz.

YAKINDA

Yenistoksuz.com'da yer alan Buffer markalı 1400 ürünü ​API entegrasyonu entegrasyon yazılımına alabilir, hem ​ürün entegrasyonu hem de sipariş entegrasyonu ile hiç bir ​manuel işleme gerek kalmaksızın hiç bir mesai yapmadan ​stoksuz satış yapabilirsiniz.

YAKINDA

Yenitoptanci.com'un Alibaba.com'da  yer alan Buffer ​markalı 1400 ürünü Alibaba Dropshipping servisi ​sayesinde kendi sitenize, pazaryerine yükleyebilir, sipariş ​aldığınızda drop.yenitoptanci.com entegrasyonu sayesinde ​müşterinize gönderimini sağlayabilirsiniz.

İŞ ORTAKLARI

Yenitoptancı.com, işletmelere daha fazla değer kazandırmak için bu hizmet sağlayıcıları ile güçlerini birleştirdi.

Modalyst, ürün tedariği ve sipariş karşılama için uçtan uca bir stoksuz satış çözümüdür. Gelişmiş satın alma işlemleri olmadan dakikalar içinde bir stoksuz satış mağazası oluşturabilirsiniz.

Syncee, stoksuz satış yapanlar ve tedarikçiler için Global bir B2B platformudur. En büyük e-ticaret platformlarıyla entegre çalışmaktadır.

Spocket, ABD, Avrupa ve Asya'dan küresel tedarikçiler ilebir arada çalışan stoksuz satış platformudur. Hızlı sevkiyat ve daha yüksek kar marjlarıyla satılacak trend ürünleri keşfedebilirsiniz.

Dropified güçlü yazılım paketi, dropshipper'ların ürünleri tedarik etmesine ve araştırmasına, bunları bir mağazaya hızla eklemesine ve sipariş işlemeyi otomatikleştirmesine yardımcı olur.

Sezam, Drop.yenitoptanci.com'da dropshipping için ilk resmi Woo-Commmerce eklentisidir, size yüksek ve istikrarlı kar getirmeye hazır, tam teşekküllü bir çevrimiçi mağaza oluşturur.

Yenitoptancı.com'da Dropshipping Sistemi Nasıl Çalışır?

En iyi stoksuz satış otomasyon yazılımıyla zamandan ve paradan tasarruf edin.

Yenitoptancı Dropshipping Sitesine Kayıt Olun

 1. Yenitoptancı Dropshipping Sitesinden üyelik oluşturun.
 2. Çalışmak istediğiniz iş ortaklarımızdan birine kayıt oluşturun.
 3. İş ortaklarının web sitesi aracılığıyla dropshipping hesabınızı bağlayın.

Satmak İstediğiniz Ürünü Bulun

 1. Yenitoptancı Dropshipping Sitesiniz Ziyaret Edin.
 2. Sizin için uygun olan ürünleri bulun.

Ürünleri Web Sitenize Ekleyin

 1. Yenitoptancı Dropshipping Hesabınızın ve sitenizin bağlı olduğuna emin olun.
 2. Ürünleri eklemeden önce detay sayfasına göz atın.
 3. Ürünleri İçe Aktar Butonuna Tıklayın.

Verilere Otomatik Ulaşım

 1. Müşteriler sitenizden ürün sipariş ettiğinde siparişler otomatik olarak Yenitoptancı Dropshipping sistemine düşer.
 2. Sipariş Yönetiminden ödemelerin düzenli olarak sağlandığına emin olun.
 3. Ödemeniz başarıyla alındığında müşterinizin siparişi teslim edilmek üzere kargolancaktır.

Yenitoptanci.com Dropshipping
(Stoksuz Satış) Nedir?

Dropshipping (Stoksuz satış) bir e-ticaret iş modelidir. Stok yapmadan, personel istihdam etmeden, minimum sermaye ve risk ile kazançlı bir iş modeli yönetimidir.

Stok tutmaya gerek olmadan,binlerce ürün kendi deponuzdaymış gibi risksiz, sermayesiz satış yapabilirsiniz.

Siparişlerinizi bizler paketliyor, bizler gönderiyoruz.Ekstradan personel ihtiyacınız olmuyor.

Direkt olarak ürünleri, müşterinize gönderiyoruz. Siz sadece satışa odaklanabilirsiniz.

Yenistoksuz.com ile Çalışmanın Avantajları

Kendi Depomuzdan Gönderiyoruz

Yenitoptanci.com da yer alan Buffer markalı 1400 SKU ürün yüksek stok adetleri ile İstanbul depomuzda aynı gün kargoluyoruz.

Toptan Fiyatına Perakende Alım

Yenitoptanci.com bir toptan satış sitesi ancak Yenistoksuz.com'da toptan fiyatlarından tek tek alım ve müşterinize gönderim yapabilirsiniz.

Düşük Dropshipping Maliyeti

Yenistoksuz.com'da sadece +2 TL sipariş başı Dropshipping hizmet bedeli ödeyerek siparişin gönderimini yapabilirsiniz.

Tüm Türkiye'ye Gönderim

Depomuzda bulunan Aras kargo personeli ve her gün alım yapan diğer kargo firmaları sayesinde siparişlerinizi aynı gün çıkarıyoruz.

Ücretsiz XML ve EXCEL Desteği

XML sayfasında yer alan bir çok platforma uyumlu XML ve EXCEL dosyalarını kolayca bütün e-ticaret ve pazaryerlerine yükleyebilirsiniz.

Bütün Pazaryerlerinde Satış Yapabilirsiniz

Trendyol, N11, Hepsiburada, Çiçeksepeti, Morhipo, Epttavm vs. bütün pazaryerlerinde ürünlerin satışını yapabilirsiniz.

Kategori Bazlı EXCEL ve XML Çekebilirsiniz

Sadece bir kategoride satış yapmak isterseniz XML veya EXCEL talep edebilir veya istediğiniz şablona göre özel XML tasarlayabiliriz.

Yabancı Dilde İçerik Desteği

Talep eden bayilerimize özel ingilizce, almanca, rusça ve arapça dillerinde XML içerikleri sağlayabiliriz.

Yenistoksuz.com ile Stoksuz Satışa Hemen Başla
Ücretsiz Bayi Ol
Kendi Eticaret Sitene veya Pazaryeri Mağazana Ürünleri Yükle Kazan

Stok Maliyeti Olmadan

 

Dropshipping

Türkçe’ye ‘’direkt nakliye’’ şeklinde çevrilen dropshipping, bir e-ticaret yöntemi olarak bilinir. Stoksuz e-ticaret olarak da tanımlanabilen dropshipping, satıcılara getirdiği avantajlar ile ön plana çıkar Kargo yönetme ve ürün depolama gibi süreçlerin olmadığı bu yöntem, e-ticaret firmaları arasında oldukça yaygındır. 

Dropshipping Nedir?

Ürünlerin stoklanması ve depolanması gibi süreçlere gerek duyulmayan dropshipping modeli, alıcı ile satıcı kesim arasında köprü kurulmasını sağlayan, perakende satışın daha kolay bir şekilde gerçekleşmesine olanak tanıyan bir modeldir.

Dropshipping Nasıl Yapılır?

Dropshipping yönteminin uygulanma mantığı müşterilerin ürünleri satın alması üzerine firmaların müşteri bilgilerini tedarikçiye iletmesinin ardından tedarikçinin ürünleri müşterilere iletmesi şeklindedir. Dropshipping yapmayı hedefleyen firmaların öncelikli olarak bu uygulamayı yapabilecekleri platformları belirlemeleri gerekir. Bunun için de firmaların bir e-ticaret sitesine ya da sanal pazar alanına sahip olmaları oldukça önemlidir. 

Dropshipping Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Dropshipping modelini uygularken firmaların dikkatli adımlar atması gerekir. İşletme sürecinde aynı yöntemi kullanan firmalar doğrudan birbirlerine rakip olurlar. Bu nedenle firmalar, ilk olarak rekabet analizini doğru şekilde yapmaya özen göstermelidir. Tedarikçi platformun etkin şekilde seçilmesi de firmalara önemli avantajlar getirir. Öte yandan verimli kullanılmaya uygun olan bir e-ticaret sayfasının bulunması, daha geniş kitlelere ulaşılması ve satışların hızlıca gerçekleştirilmesi açısından önem arz eder. Hedef müşteri kitlesinin doğru şekilde belirlenmesi için etkili planlamanın yapılmış olması da firmalara dropshipping sürecinde yardımcı olur.

Dropshipping Avantajları

Dropshipping modelinin firmalara getirdiği pek çok avantajlı durum bulunur. Bu durumlara kısaca listelemek gerekirse;

 • Düşük maliyetlidir. 
 • Kargo, depolama ve üretim gibi masraflar yoktur. 
 • İş yükü azdır.
 • Birçok tedarikçi ile ortak çalışma imkânı vardır.
 • Firmalar yalnızca ürünlerin satışıyla ilgilenir.
 • Ürün çeşitliliği istenildiği gibi genişletilebilir. 
 • Farklı müşteri kitlelerine aynı anda ulaşım sağlanabilir. 
 • Tüm süreç dijital sistemler aracılığıyla yönetilebilir. 

Türkiye’de Dropshipping Hakkında Bilinmesi Gereken Noktalar 

Dropshipping yöntemi aracılığıyla Türkiye’de hem yerel hem de uluslararası pazarlarda firmaların birçoğu satış işlemlerini yapabilir. Yerel pazar üzerinden satış yapmak isteyen firmaların e-ticaret sitesine ve çeşitli sosyal medya platformlarına sahip olması önemlidir. Hedef kitlesini belirlemiş olan firmalar, yüksek kazançlar elde etme imkanına erişebilirler. 

Dropshipping Yapılabilecek Başlıca Pazar Noktaları

Dropshipping modeliyle satış yapmayı tercih eden firmaların doğru ve etkin tedarikçi seçimi yapmaları gerekir. Dropshipping tedarikçi seçenekleri arasından seçim yapan firmalar, seçim süreci boyunca bazı hususları göz önünde bulundurmalıdır. Bu hususlar ortak müşteri kitlesi, kaliteli ürünler, gelişmiş teknoloji ve tanınmışlık seviyesi olarak sıralanabilir. 

Amazon Dropshipping

Dünya genelinde oldukça önemli bir üne ve güvenilirlik düzeyine sahip olan Amazon, e-ticaret firmalarının etkili dropshipping yapabilecekleri pazar yerlerinden bir tanesidir. Amazon’da satış yaparak önemli kazançlar kazanabilme imkanını bulan firmalar, milyonlarca müşteriye hitap etme şansını elde ederler. Tek bir ürünün dahi aynı anda birçok insana ulaşmasını sağlayan bu platform, bilinirlik ve güvenilirlik düzeyi nedeniyle de e-ticaret firmaları tarafından sıklıkla tercih edilir. 

EBay Dropshipping

E-ticaret uygulamaları esnasında kullanılan dropshipping modeli, stok problemini ve ekstra maliyet gerektiren durumların pek çoğunu ortadan kaldırarak daha konforlu ve rahat süreçler eşliğinde satış yapma imkânı sunar. EBay, firmaların dropshipping satış modelini uygulamak amacıyla kullandıkları pazar yerleri arasında önemli bir yere sahiptir. Daha kısa süre içerisinde daha geniş müşteri kitlelerine ürünlerin tamamını aynı anda sunan bu pazar yeri, getirdiği avantajlı durumlar ve sağladığı kazançlı satışlar ile büyük önem arz eder.

Ali Express Dropshipping

Hem Türkiye’de hem de dünya çapında adını duyurmuş olan Ali Express, dropshipping uygulamaları için oldukça elverişli bir pazar yeridir. Düşük sermaye riskini ve ürünlerin elde kalma ihtimalini en aza indirgeyen bu yöntem, Ali Express aracılığıyla konforlu bir şekilde gerçekleştirilebilir. Aynı anda dünya üzerinde birçok ülkeden müşterilere satış yapma imkanını beraberinde getiren Ali Express, e-ticaret firmalarının adını duyurmasına da önemli katkılarda bulunur. 

Shopify Dropshipping

Dropshipping modelinin uygulanmasına elverişli bir pazar yeri olan Shopify, ekstra herhangi bir maliyetin bulunmadığı ve satışların hızlıca gerçekleştiği platformlardan bir tanesidir. Etkili ve verimli bir dropshipping sürecine sahip olmak isteyen firmaların favori seçimlerinden biri de Shopify platformudur. Yeni Toptancı aracılığıyla bu platform gibi pazar yerleri ile rahatlıkla dropshipping yapabilirsiniz. 

Trendyol Dropshipping

Tedarikçiler ile gerekli konularda anlaşmaları sağlayan her firma Trendyol üzerinde dropshipping modelini uygulayabilir. Milyonlarca ziyaretçiye sahip olan Trendyol, firmalara pek çok avantajı beraberinde getirir. Hedef sermayesini ve kitlesini belirlemiş olan firmalar, etkili ürünleri ile verimli satışları yapabilir.

Hepsiburada Dropshipping

Firmaların stoklarında bulunmayan ürünleri tedarikçiler aracılığıyla satması olarak bilinen dropshipping, dünya genelinde e-ticaret firmaları arasında oldukça yaygındır. Etkin satış imkanını beraberinde getirmesi ve binlerce kişiye aynı anda ulaşabilmesi ile ön plana çıkan Hepsiburada, dropshipping uygulamalarında önemli bir yere sahiptir. 

Dropshipping Ürün Seçimi Nasıl Yapılır?

Dropshipping uygulaması, e-ticaret firmalarının rakiplerinin önüne geçebilmeleri ve verimli satışlar yapabilmeleri için büyük önem taşıyan stratejik bir modeldir. Doğru ürünlerin etkin hedef kitlelerine yöneltilmesi, minimum maliyetle maksimum faydanın elde edilmesini sağlar. Dropshipping ile hangi ürünlerin satışını yapacağı konusunda kararsız kalan firmaların detaylı bir araştırma yapması gerekir. Rakip firmaların eylemlerinin göz önünde bulundurulduğu bu araştırmada, trend ve son dönemin modası da takip edilmelidir. Sosyal medya aracılığıyla kullanıcıların hangi alanlara yöneldiği ve ne tür ürünlerden hoşlandığı incelenmelidir. Ayrıca hangi ürünlerin satışının daha fazla ses getireceği ve firmalara hangi oranlarda kazanç sağlayacağı da ön planda tutulmalıdır. Müşterilerin ürünler hakkında yaptıkları geri dönüşler ve satış süreci boyunca izlenecek olan stratejik yöntemler, dropshipping modelinin firmaya sağlayacağı avantajlar açısından oldukça önemlidir. 

Dropshipping Firmaları

Dropshipping satış modeli hem dünyada hem de Türkiye’de her geçen gün daha da yaygınlaşır. Özellikle e-ticaret sektörünün bu alana yönelmiş olması, farklı konseptlerde çok çeşitli ürünlerin satışlarının gerçekleşmesini sağlar. Ürün satışı yapmak isteyen firmalar, doğru tedarikçi seçimi ile yüksek oranlarda kazançlar elde etme imkanına erişirler. Son dönemlerde teknolojinin gösterdiği gelişme nedeniyle online toptan satış yöntemini tercih eden firmaların sayısı önemli düzeyde artış gösterir. Kısa süre içerisinde binlerce müşteriye aynı anda ulaşılmasını sağlayan bu yöntem müşteriler ile birlikte firmaların da alışveriş işlemlerini daha konforlu şekilde yapılmasını etkiler. Türkiye’de de dropshipping modelini kullanmayı tercih eden yüzlerce firma bulunur. 

Dropshipping XML Veren Firmalar

Her geçen gün daha fazla firmanın uyguladığı dropshipping modelinin yanı sıra XML bayilik türünün de önemi büyüktür. Alışveriş ve toptan satış daha konforlu bir şekilde ilerlemesine olanak sağlayan XML bayiliği, müşterilerin ürünler hakkında yaptıkları geri dönüşlerin anlık olarak güncel biçimde görüntülenmesini muhtemel hale getirir. Stok ve kargo maliyeti gibi sorunları ortadan kaldıran dropshipping modeli, XML entegrasyonu ile birlikte daha etkili ve verimli bir hale gelir. Dropshipping XML veren firmalar, kendi e-ticaret sitelerinde güncellemeler veya ürünlerin detaylarıyla ilgili değişiklikler yapma gibi durumlarla da ilgilenmezler. Dropshipping XML ile ürünleri tedarikçiler aracılığıyla satışa koyan firmalar, önemli avantajlara sahip olurlar. 

Dropshipping (Stoksuz Satış) Hizmet Sitemiz: http://www.yenistoksuz.com

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Web sitemizi ve hizmetlerimizi daha iyi kullanmanızı sağlamak için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Çerezler ile ilgili detaylı bilgiye, Gizlilik ve Çerez Politikası sayfamızdan ulaşabilirsiniz.