Neden Bayi Olmalıyım?

 

- Yenitoptanci.com'un bayisi olduğunuzda bir çok avantaja sahip olursunuz. 

- Yenitoptanci.com'un bayisiyseniz dropshipping yani stoksuz e-ticaret yaparak ürün, depo, personel ücretlerinden muaf tutulursunuz. Bu operasyonların hepsi, yenitoptanci.com tarafından bayileri için yapılmaktadır.

- Yenitoptanci.com bayisiyseniz risksiz e-ticaret yaparsınız. Yukarıda saymış olduğumuz masrafları ödemezsiniz ve hiç satış yapmasanız bile yenitoptanci.com'a ödeme yapmazsınız.

- Yükssek kargo masraflarına girmezsiniz çünkü yenitoptanci.com, anlaşmalı olduğu kargo firmaları ile kargonuz en uygun fiyatlara taşınacaktır.

- Yenitoptanci.com farkı ile saat 15:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargolanır ve müşteri memnuniyetinin en büyük etkenlerinden birisi olan hızlı kargo konusunda başarılı olursunuz.

- Pek çok firma XML dosyası verirken yüksek ücretler talep etmektedir. Yenitoptanci.com, bu algıyı kırarak hiçbir şekilde ön ödeme veya giriş ücreti almamaktadır. Bu sayede hiç satış yapmasanız bile yenitoptanci.com'a herhangi bir ödeme yapmazsınız.

- Yenitoptanci.com, sitesinde toplamda 9 farklı kategoride 1800 adetin üzerinde ürün sunar

- Yenitoptanci.com, hem Karadenizi Mahallesinde bulunan 1250 m2 deposundan hem de Tahtakale’de bulunan mağazasından ürün gönderimini yapar.

- Yenitoptanci.com, günde ortalama 5-6 farklı yeni ürünü satışa açarak ürünlerde süreklilik sağlar.

- Yenitoptanci.com’da ürün stok ortalaması 462’dir ürünlerin büyük çoğunluğunda yüksek adette stok bulunmaktadır.

- Yenitoptanci.com, muhasebe sistemi ile e-ticaret sistemi birbirine entegredir, dolayısıyla her fatura kesiminde anlık olarak Yenitoptanci.com stokları güncellenmektedir.

- Yenitoptanci.com’da gördüğünüz stoklar şişirilmemiş, gerçek stoklardır.  10-15 adet iç piyasadan ürün alınıp 400-500 adet giriş yapılmamaktadır. Yani depoda kaç adet ürün var ise sizin gördüğünüz stoklar da o kadardır

- Yenitoptanci.com, gün içerisinde 15:00’a kadar olan siparişleri aynı gün kargo ile gönderir, siparişleri deposunda bekletmez.

- Yenitoptanci.com’da e-ticaret ile kargo sistemi birbirine entegre olarak çalışmaktadır, siparişin ertesi gününde kargonuzu sistemden takip edebilirsiniz.

- Yenitoptanci.com, yaklaşık 5 yıllık tecrübesi ile 200’ün üzerinde e-ticaret sitesine ücretsiz XML ile ürün tedarik etmektedir.

- Yenitoptanci.com, Türkiye’deki en büyük ik 20 e-ticaret sitesine yatay dikey, private Shopping, pazaryeri vs.vs. ürün tedarik etmektedir.

- Yenitoptanci.com, ürünlerinin bir kısmını Balkan ülkelerine, Arap ülkeleri ve Rusya’da bulunan e-ticaret sitelerine İngilizce ürün açıklamaları ile ihracat yapmaktadır.

- Yenitoptanci.com, kendisine ait 2 farklı sevk aracı ile 500 TL üzeri siparişleri ücretsiz sevk etmektedir.